Andrra fjalë dashurie për Sinanin: Me ty deri në fund të botës

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha janë çift shumë i dashur për publikun.

ShowBiz

01/05/2018 10:52

Këto ditë, ata janë shkëputur nga angazhimet e përditshme, për të pushuar në Singapor, shkruan lajmi.net.

Nga atje, çift janë kujdesur që vazhdimisht të publikojnë imazhe të reja, me të cilat tregojnë se po kalojnë momente të paharruara në atë vend.

Në fotografinë e fundit që ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, Andrra i shkroi mesazh dashurie, bashkëshortit.

“Me ty deri në fund të botës”, ka shkruar ajo mbi imazhin me Sinanin ku shihen dorë për dore dhe të lumtur përkrah njëri-tjetrit. /Lajmi.net/

.. mit dir bis ans ende der Welt ❤️

A post shared by Aɴdrrα Deѕтαɴι ❥ (@andrradestani) on