Të Infektuar: 3703

Të Shëruar: 1946

Të Vdekur: 79

Anastasiya ‘tërbon’ me të pasmet

23:49 | 16 Nentor 2019

Modelja ruse nuk kursen provokimet.

Anastasiya Kvitko njihet për fotot e ‘nxehta’ që shpesh herë ndan me ndjekësit e saj në rrjete sociale, një gjë të tillë ajo ka bërë edhe orë më parë, shkruan lajmi.net.

Modelja ruse në Instagram shpërndau një seri imazhesh pranë një pishine ku në disa nga to vënte në fokus të pasmet, ndërsa në të tjerat gjoksin ‘shpërthyes’.

Kvitko ka një numër të madh ndjekësish në Instagram, dhe këso imazhesh nuk shpëtojnë pa bërë bujë në mediat rozë. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

1,2,3,4? 🙂💗

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on