Të Infektuar: 3703

Të Shëruar: 1946

Të Vdekur: 79

Anastasiya Kvitko s’i lë vend imagjinatës, kështu doli në qytet

11:41 | 21 Prill 2018

Është modelja ruse më e komentuar në botë.

Anastasiya Kvitko ka fituar famë të madhe falë linjave bombastike trupore, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram, bukuroshja llogarit 8 milionë ndjekës dhe për të gjithë ata kujdeset që vazhdimisht të publikojë imazhe të reja.

Së fundi, bukuroshja u shfaq me të zeza në qytet, veshje me të cilën kishte vizatur çdo pjesë të trupit dhe e bënte të dukej edhe më provokuese.

Fotografia ka marrë pëlqime dhe komente pa fund nga ana e fansave të Anastasiyas. /Lajmi.net/

Outfit @fashionnova coupon code “ANAKXO”get 15% Photo @aldorphotography

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on