Anastasiya duket e papërmbajtshme në foton me bikini

Modelja ua bën gjumin e pamundur me këtë foto.

ShowBiz

07/06/2020 23:56

Anastasiya Kvitko ka qëndruar mjaft e angazhuar me postime këtë periudhë të pandemisë duke publikuar imazhe nga më të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja ruse, para pak minutave publikoi një imazh të ri në profilin e saj ku shfaqet e nxehtë me bikini minimaliste.

Anastasiya ndiqet nga 11 milionë persona në Instagram dhe këso imazhesh marrin vëmendje të madhe tek publiku. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBJcXbyBMBs/