Analisti shqipfolës kundër Majlindës, e ofendon dhe e përqesh atë

12:56 | 8 Gusht 2016

Analisti shqipfolës që mori vëmendjen vetëm falë deklaratave kundër Ballistit, Kastriot Myftaraj, tashmë është edhe kundër Majlinda Kelmendit.

Ai ka theksuar që nuk ndihet aspak krenar për medaljen e artë të Majlinda Kelmendit në “Rio 2016”.

Më poshtë e keni shkrimin e plotë të tij.