Ana Kabashi: Ton kjo femën me kon single, s’ka kuptim

Ana Kabashi e ka konfirmuar lidhjen e dashurisë.

ShowBiz

12/10/2019 10:02

Ana Kabashi ishte e ftuar mbrëmë ( e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja në këtë intervistë ka folur për jetën profesionale dhe atë private, si dhe zbuloi planet për projektet e radhës.

Kur jemi tek jeta private, Ana Kabashi e konfirmoi lidhjën e dashurisë dhe tregoi edhe disa detaje për këtë lidhje.

Për të kuptuar se çfarë tha Ana, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e plotë e saj. /Lajmi.net/

YouTube player