Ana Kabashi në projektin e ri bashkëpunon me këtë reper shqiptar

Ana Kabashi ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

ShowBiz

11/03/2019 16:08

Në këngën e re të saj, këngëtarja, Ana Kabashi bashkëpunon me reperin shqiptar, Nushi, shkruan lajmi.net.

Ajo ka sjell pamje në rrjetet sociale, teksa vjen me stil të ri të flokëve, e që duket më ndryshe se asnjëherë më parë.

“Kqyre ti”, mban titullin projekti i ri i dyshes të cilin e kanë finalizuar edhe me videoklip në qytetin e Gjilanit.

Ndryshe, Nushi dhe Ana kanë qenë të ftuar në emisionin “Mirage”, javë më parë, videot e të cilëve mund t’i shikoni më poshtë. /Lajmi.net/

YouTube player
YouTube player