Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Ana Kabashi në pritje të hitit të ri

17:36 | 21 Shtator 2019

Ana Kabashi shumë shpejt pritet të lansoj këngën e re.

Ana Kabashi ka disa javë që është duke punuar në projektin e saj të ri që nuk pritet të vonojë shumë deri tek publikimi, shkruan lajmi.net.

Si duket këngëtarja është duke përfunduar detajet e fundit para lansimit të ‘Ami Lekt’.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram sapo konfirmoi se brenda gjysmë ore do dalë në vizion kënga e saj e re që është punuar edhe më videoklip.

Kujtojmë se ‘Papa’ titullohet projekti i fundit që është në bashkëpunim me motrën e saj Artën dhe Beraton. /Lajmi.net/