Ana Kabashi i reagon keq Vesës: Kush je ti që flet për shoqen tënde të ngusht moj bukuroshe

Vesa dhe Ilnisa mbrëmë pas spektaklit kanë diskutuar se kush do të largohej të shtunën nga shtëpia në rast së do të ishin vajzat në nominim. Por, çka u vërejt më shumë ishte se Vesa i ka thënë Ilnisës se do të largohej Arta ose Françeska, shkruan lajmi.net. Këto fjalë të Vesës, kanë nxitur reagim…

ShowBiz

21/02/2024 15:55

Vesa dhe Ilnisa mbrëmë pas spektaklit kanë diskutuar se kush do të largohej të shtunën nga shtëpia në rast së do të ishin vajzat në nominim.

Por, çka u vërejt më shumë ishte se Vesa i ka thënë Ilnisës se do të largohej Arta ose Françeska, shkruan lajmi.net.

Këto fjalë të Vesës, kanë nxitur reagim nga motra e Artës, Ana Kabashi.

Ajo ka reaguar përmes një InstaStory, në profilin e saj.

“Oooo Vesa Vesaa se Arta te konsideron shoqe po tii me kete ide per “shoqen” tende ???? Kur Ilnisa e shef Arten si nje person qe i duhet shtepise kush je ti qe flet per shoqen tende te ngusht moooj bukuroshe! Wow”, ka shkruar Ana./Lajmi.net/