Ana Kabashi bashkëpunon me këtë artist për projektin

Ana Kabashi ka zbuluar se me kë po planifikon të sjell duet.

ShowBiz

15/10/2019 16:46

Ana Kabashi ishte e ftuar në emisionin “Mirage”, të premten që e kemi lënë pas, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka folur për jetën private dhe atë profesionale, me këtë rast tregoi detajet e këngës së fundit.

Po ashtu, ajo bëri të ditur se kënga e radhës do të jetë duet, me këtë rast zbuloi edhe emrin e artistit me të cilin planifikon të bashkëpunojë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, ku gjendet intervista e plotë e Anës dhe mësoni se çfarë tha ajo. /Lajmi.net/

YouTube player