Ana Cheri thekson barkun e tonifikuar me poza në bikini

20:27 | 15 Shtator 2021

Modelja e njohur ka ngacmuar ndjekësit me paraqitjen e fundit.

Modelja e njohur Ana Cheri ka provokuar ndjekësit e Instagramit sërish, shkruan lajmi.net.

Ana nuk lë që fansat e saj të mërziten pa praninë e saj, duke qenë aktive në këtë rrjet social ku edhe ndan me ta imazhe nga më të ndryshmet.

Ajo u shfaq sot me fotografi pranë mikes së saj, teksa pozonin me pak rroba në trup.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AnaCherí (@anacheri)

Ana shihej e veshur me rroba banje me print leopardi të cilat ishin mjaft të vogla dhe thuajse i zbuluan edhe pjesët intime asaj./Lajmi.net/