Ami feston ditëlindjen, ja si e uron Ermali (Foto)

Njëri ndër çiftet më të njohura në Shqipëri, janë Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi, të cilët janë fytyra të njohura për publikun.

ShowBiz

05/03/2017 09:51

Përmes profilit të tij në Instagram, Ermali ka uruar bashkëshorten e tij për ditëlindje, duke i thënë fjalë të ëmbla, shkruan lajmi.net.

“Birthday Girl❤❤❤.
Të dua si ajër!
@amardatoska” shkruan Ermali në Instagram, të cilit urim ia bashkëngjet edhe një foto të saj.

Bukuroshja Ami, është e njohur për suksesin e saj në biznesin personal, ndërsa Ermali si showmen. /Lajmi.net/