Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

“Amelia” po vjen nga Skerdi, mësohet data e publikimit

16:24 | 16 Shtator 2020

Foto: Instagram

Skerdi ka dhënë datën e këngës së re.

Një artist shumë aktiv me projekte të reja muzikore, është edhe Skerdi, i cili edhe gjatë këtyre muajve ka qenë shumë i angazhuar në këtë drejtim, shkruan lajmi.net.

Këngëtari para pak kohe njoftoi fansat se është duke finalizuar një projekt të ri muzikor, titulli i të cilit është “Amelia”.

Përmes postimit të fundit, Skerdi bëri të ditur se kënga e re e tij do të publikohet këtë të premte në orën 21:00.

View this post on Instagram

Te premten ora 21:00 – ‘AMELIA’

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on

“Te premten ora 21:00 – ‘AMELIA”, janë fjalët e artistit, ndërsa fansat e presin me padurim këtë këngë.

“Melodia”, titullohet projekti i fundit muzikor nga Skerdi, të cilin e solli në duet me Gent Fatalin dhe mori dy milionë klikime në YouTube. /Lajmi.net/