Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Amber Rose skena të nxehta në klub me basketbollistin e njohur (FOTO)

11:40 | 31 Maj 2016

Amber Rose

Modelja 32-vjeçare është fotografuar shumë e afërt me basketbollistin e NBA, Terrence Ross.

Çifti Amber Rose dhe Terrence Ross nuk kanë mundur t’i mbajnë duart larg njëri-tjetrit, derisa po argëtoheshin në një klub nate në Atalanta, Georgia.

Amber është shfaqur me flokë të rritur, ndërsa Terrence nuk e ka pasu fare problem t’i kapë të pasmet të dashurës së tij dhe ta puhtë në çdo moment, e Rose ka shfrytëzuar edhe të bëjë fotografi të këtyre momenteve./lajmi.netTerrence Ross and Amber Rose attend The Memorial Weekend Affair at Gold RoomTerrence Ross and Amber Rose attend The Memorial Weekend Affair at Gold RoomTerrence Ross and Amber Rose attend The Memorial Weekend Affair at Gold RoomAmber Rose at the 3rd Day of The Coachella