Ambasadori amerikan uron Dua Lipën për çmimet Grammy – Lajmi.net
Ambasadori amerikan uron Dua Lipën për çmimet Grammy
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 12:08, 12 February 2019
Ambasadori amerikan, Phillip Kosnett ka uruar këngëtaren kosovare, Dua Lipën për çmimet në Grammy.

Kosnett ka thënë se është e mrekullueshme të shohësh artistë nga Kosova të njohur në skenat botërore, përcjell lajmi.net.

“Urime Dua Lipës për çmimin e saj në Grammy, për artisten e re më të mirë. Gjithmonë mrekulli të shohësh artistë nga Kosova të njohur në skenat botërore”, ka shkruar Kosnett në twitter.

Dua Lipa, ka fituar dy çmime Grammy, për “Artisten e re më të mirë” si dhe atë për “Këngën më të mirë për zhanrin Dance”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO