Alvisa mes Bashkimit dhe Samiut, ja çka po zihet mes treshes

18:53 | 1 Nentor 2021

Një diskutim sapo ka filluar në “Përputhen”.

Bashkimi, Alvisa dhe Samiu janë trekëndëshi i dashurisë më i diskutuari momentalisht, shkruan lajmi.net.

Të dy djemtë kanë shprehur hapur pëlqimin ndaj Alvisës, njëherish edhe vajza më e pëlqyer në “Për’puthen”, e cila me siguri do ta ketë të vështirë përputhjen.

Derisa sot Ariani i tha Bashkimit se Alvisa i ka thënë Samiut se ka një buzëqeshje të bukur, po ty të ka thënë që ke diçka të bukur?

Bashkimi u përgjigj shumë qetë duke thënë se ai dhe Alvisa s’janë deklaruar ende për njëri-tjetrin./Lajmi.net/