Almeda zbulon emrin e foshnjës: Do mundohem t’i flas vetëm shqip

Almeda Abazi ka zbuluar se si do ta quajë fëmijën që po e pret.

ShowBiz

06/01/2019 08:32

Almeda Abazi përmes rrjeteve sociale ka konfirmuar se djali që po e pret do të quhet Efehan, shkruan lajmi.net.

Ajo duke iu përgjigjur pyetjeve të fansave, ka thënë se fëmijës së saj do mundohet t’i flas vetëm shqip.

Kujtojmë që foshnja që po e pret Almeda do të jetë fëmiu i parë i saj dhe Tolgës. /Lajmi.net/