Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Almeda publikon një moment romantik me Tolgën 

19:17 | 10 Dhjetor 2019

Almeda shfaqet e kompletuar krah bashkëshortit të saj.

Modelja e njohur shqiptare, Almeda Abazi, e ka ndarë me ndjekësit një moment romantik me bashkëshortin e saj, sot në përvjetorin e 5-të të njohjes, shkruan lajmi.net.

Në foton e postuar ajo shihet duke e puthur në faqe Tolgën dhe pranë postimit e ka vendosur një zemër.

Tolgahan Sayışman njihet për rolet e tij si aktor e Almeda një prej personave që gjithmonë i qëndron në krahë./Lajmi.net/

View this post on Instagram

5 ❤️

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on