Almeda dhe Tolgahan me set të ri, vajzat do t’i xhelozojnë – Lajmi.net
Almeda dhe Tolgahan me set të ri, vajzat do t’i xhelozojnë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:21, 17 April 2018
Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë çift që i hasim shumë shpesh në titujt e medieve rozë.

Bukuroshja shqiptare këto ditë është angazhuar në drejtimin e spektaklit “Dancing with the stars” në Shqipëri, shkruan lajmi.net.

Andaj, kjo gjë ka bërë që Almeda të jetë larg bashkëshortit, por nuk shihet si pengesë për modelen, ngase pothuajse çdo javë udhëton nga Shqipëria në turqi.

Udhëtimin e fundit, bukuroshja e ka shfrytëzuar për ta realizuar një fotosesion bashkë me Tolgën, ku u shfaqën mahnitës përkrah njëri-tjetrit.

Tolgahan Sayisman është një nga aktorët më të suksesshëm në Turqi, njihet për një numër të madh rolesh. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO