Almeda Abazi kujton disa nga ditët më të bukura të jetës së saj

23:53 | 18 Shkurt 2020

Almeda Abazi i ka përmbledhur disa nga momentet më të veçanta.

Modelja shqiptare, Almeda Abazi, është kthyer në kohë për t’i kujtuar disa nga momentet më të mira që i kanë ndodhur në jetë, shkruan lajmi.net.

Në postimin e bërë në Instagram përfshihen ditët e shtatzënisë dhe momenti kur solli në jetë djalin e saj i cili i dha për herë të parë epitetin nënë.

“Ditët më të mira të jetës sime, shtatzënia, kthim në kohë”, ka shkruar Almeda Abazi pranë postimit imazhe në të cilat në fytyrën e saj vihet re një emocion i veçantë./Lajmi.net/