Allegri thyen heshtjen, zbulon si do të luajë Ronaldo – Lajmi.net
Allegri thyen heshtjen, zbulon si do të luajë Ronaldo
Autori: Lajmi.net Serie ASport 12:12, 11 July 2018
Massimiliano Allegri ka lavdëruar klubin për transferimin e Cristiano Ronaldos nga Real Madrid.
Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri ka lavdëruar klubin për transferimin e Cristiano Ronaldos nga Real Madrid.
Ai po ashtu ka thënë se sulmuesi portugez do të luajë si gjithmonë në kërkim të golit.
“Besoj se klubi dhe presidenti kanë bërë diçka të jashtëzakonshme për Juventusin dhe futbollin italian”, deklaroi Allegri për “Sky Sport”, përcjell “lajmi.net”. 
“Si do të luajë Cristiano Ronaldo? Siç ka bërë gjithmonë, duke u munduar të shënojë gol”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO