Allegri: Këta futbollistë të Juventusit do të mungojnë ndaj Crotones – Lajmi.net
Allegri: Këta futbollistë të Juventusit do të mungojnë ndaj Crotones
Autori: Lajmi.net Serie ASport 12:54, 17 April 2018
Trajneri Massimiliano Allegri ka bërë të ditur se mesfushori Miralem Pjanic do të mungojë për shkak të lëndimit.

Juventus nuk do të jetë i kompletuar për ndeshjen e ardhshme ndaj Crotones në Serie A.

Trajneri Massimiliano Allegri ka bërë të ditur se mesfushori Miralem Pjanic do të mungojë për shkak të lëndimit.

Por, nga formacioni bazë do të pushojë mbrojtësi Giorgio Chiellini.

“Pjanic nuk do të luajë nesër”, deklaroi Allegri në konferencë për media, përcjell “lajmi.net”.

“Chiellini po ashtu mund të pushojë dhe në vend të tij pritet të luajë Medhi Benatia”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO