Allegri ka një lajm të keq për Juventusin pas fitores ndaj Tottenhamit – Lajmi.net
Allegri ka një lajm të keq për Juventusin pas fitores ndaj Tottenhamit
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 9:18, 8 March 2018
Juventus prapë nuk do të jetë i kompletuar për fazën tjetër të garës në Ligën e Kampionëve.

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri ka dhënë një lajm të keq për tifozët e ekipit pas fitores ndaj Tottenhamit me rezultat 2:1.

“Bianconerët” u kualifikuan në cçerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Por, Juventus prapë nuk do të jetë i kompletuar për fazën tjetër të garës.

“Bernardeschi dhe Cuadrado janë rikuperime të vështira”, u shpreh Allegri pas ndeshjes, përcjell “lajmi.net”.

Për më tepër, në ndeshjen e parë çerekfinale, Medhi Benatia dhe Miralem Pjanic do të mungojnë për shkak të suspendimit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO