Alketa Vejsiu vë në pah linjat trupore për të cilat punon në palestër

20:20 | 15 Shtator 2021

Prezantuesja e njohur erdhi në rrjete sociale duke treguar format trupore.

Alketa Vejsiu është një ndër fytyrat më të dashura shqiptare cila njihet për bukurinë, stilin elegant e po ashtu linjat trupore për të cilat kujdeset me ushtrime,  shkruan lajmi.net.

Ajo jo rrallë herë ndan me ndjekësit e saj ushtrimet që për të tashmë janë rutinë, ndërsa u rekomandon të gjithëve t`i kushtojnë vetes kohë për të përmirësuar mënyrën e jetesës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu)

Së fundi ajo solli pamje teksa shihej e veshur me rroba palestre duke theksuar linjat trupore mjaft të tonifikuara.

Alketa shihej e veshur me ngjyrën blu dhe zi, ndërsa për flokët dhe fytyrën kishte vendosur t`i mbante më natyrale./Lajmi.net/