Albulena Haxhiu: Prej një qeverie të popullit, dolën tek një qeveri ilegale e Thaçit

Pas votimit të qeverisë së re, ka reaguar edhe ish-ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu.

Lajme

03/06/2020 14:04

Qeverinë Hoti, ajo e ka quajtur qeveri ilegale të Thaçit, shkruan lajmi.net.

Sipas saj, kjo qeveri varet drejtpërdrejtë nga Serbia.

“Prej një Qeverie të popullit, dolën tek një Qeveri ilegale të Hashim Thaçit dhe e cila varet nga Serbia!”, ka shkruar ajo në Facebook. /Lajmi.net/