Albin Tahiri përfundon garat në Olimpiadë, ja rezultati i tij në sllallom – Lajmi.net
Albin Tahiri përfundon garat në Olimpiadë, ja rezultati i tij në sllallom
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 8:58, 22 February 2018
Albin Tahiri përfundoi në pozitën 39 nga 108 garues në disiplinën e sllallomit.

Albin Tahiri ka mbyllur garat e tij në Lojërat Olimpike Dimërore PyeongChang 2018.

Skitari ynë përfundoi në pozitën 39 nga 108 garues në disiplinën e sllallomit, ku shumë garues u diskualifikuan.

Pas dy lëshimeve Albini pati kohën 2:02.93 sekonda, ndërsa në lëshimin e parë përfundoi në vendin e 48.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO