Albi surprizohet nga bashkëshortja: Nëse nuk je rehat eja me mua

Albi është një nga banorët e Big Brother VIP Albania 3. Ai sot është befasuar nga gruaja e tij e cila ka ardhur brenda shtëpisë. Por, Vëllai i Madh e sfidoi atë duke e ngrirë, shkruan lajmi.net. “Dua të shoh më aktiv, dua të tregosh vlerat që i ke, dua të më tregosh liderin qe…

ShowBiz

20/02/2024 23:37

Albi është një nga banorët e Big Brother VIP Albania 3.

Ai sot është befasuar nga gruaja e tij e cila ka ardhur brenda shtëpisë.

Por, Vëllai i Madh e sfidoi atë duke e ngrirë, shkruan lajmi.net.

“Dua të shoh më aktiv, dua të tregosh vlerat që i ke, dua të më tregosh liderin qe je dhe dua te shoh ashtu siç të njoh unë’. “Jam shumë krenare për ty”, i ka thënë ajo, Albit.

Po ashtu, i kërkoi Albit së nëse nuk ndihet rahat brenda shtëpisë, të largohet bashkë më të./Lajmi.net/

YouTube player