Albërie Hadërgjonaj prezanton partnerin si yll (Foto)

Albëria ka treguar se partneri i saj i ri në 'Dance with me' është si yll.

ShowBiz

16/09/2015 21:00

Albërie Hadërgjonaj do të marrë pjesë këtë sezonë në spektaklin ‘Dance with me’ dhe ajo tashmë ka treguar se kush do të jetë parneri i saj.

Askush tjetër pos pjesëmarrësit të ‘Big Brother Albania 8’, Vesel Kurtishaj, të cilin Albëria e ka përshkruar si yll, transmeton lajmi.net.

Të paktën, kështu lë të kuptohet në përshkrimin që i ka bërë Albëria fotos së postuar në Instagram ku ndër të tjerash ka treguar se është shumë e ekzaltuar për këtë ekperiencë./Lajmi.net
https://instagram.com/p/7sajPuqbHP/?taken-by=alberie_hadergjonaj