Të Infektuar: 1110

Të Shëruar: 843

Të Vdekur: 30

Albatrit Muqiqi pozon i lumtur pranë binjakëve të tij

8:21 | 16 Maj 2019

Albatrit Muqiqi i ka realizuar disa foto profesionale pranë binjakëve të tij.

Këngëtari Albatrit Muqiqi së fundmi është bërë baba i dy binjakëve, djalë dhe vajzë, shkruan lajmi.net.

Derisa familja e tij sa shkon e zgjërohet ai po ndihet çdo herë e më i lumtur për këtë fakt. Këtë e ka treguar nëpër intervista të ndryshme mirëpo njësoj ‘flet’ edhe fotografia e fundit e publikuar në Instagram.

Ai i ka realizuar disa foto profesionale me familjen e tij, në një prej imazheve shfaqet i lumtur pranë binjakëve.

Kujtojmë se Albatriti dhe Egzona janë prindër edhe të një vajze tjetër e cila së fundmi i ka mbushur dy vite jetë./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Eraldi ? Elia ❤️ #love #twins ?

A post shared by A L B A T R I T M U Q I Q I (@albatritmuqiqi) on