Alban Skënderaj kthehet 10 vite mbrapa (Foto)

Këngëtar i njohur Alban Skënderaj i cili për momentin ndodhet në Kosovë si duket ardhja këtu dhe bashkëpunimi me artistë kosovarë e ka kthyer mbrapa në kohë.

ShowBiz

25/06/2015 10:00

Albani në profilin e tij në Instagram ka publikuar një foto të bërë para 10 viteve së bashku me këngëtarin ferizajas,Mentor Haziri.

Sipas përshkrimit të këngëtarit,kjo foto është bërë gjatë kompozimit të këngës “Diçka” me të cilën arritën të shpërbleheshin me vendin e parë në festivalin Top Fest.

Kujtojmë se sonte Alban Skënderaj do të mbajë për herë të parë koncertin e tij akustik “Tingujt e ditarit tim”,në amfiteatrin e parkut të Gërmisë.(Lajmi.net)

erer