Albani për ‘dissat’ mes reperëve: Si në politikë, ‘dissiraten’ mes tyre, mandej pinë kafe

Alban Mehmeti ka komentuar 'dissat' që po bëhen mes reperëve.

ShowBiz

09/03/2019 23:51

Alban Mehmeti ishte i ftuar mbrëmë (e premte), në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ka folur për suksesin e projektit të fundit si dhe zbuloi detaje rreth këngëve që planifikon t’i publikojë së shpejti.

Po ashtu, ai është ndalur pak edhe tek ‘dissat’ mes reperëve tanë, meqë rast tregoi se si i sheh këto veprime të tyre.

Në linkun e mëposhtëm gjendet intervista e plotë e Albanit, ku mund të kuptoni se çfarë tha ai për ‘dissat. /Lajmi.net/

YouTube player