Albani ‘çmend’ vajzat në orët e vona, pozon i zhveshur nga dushi (Foto)

Alban Ramosaj hyn në mesin e meshkujve më të pashëm të estradës.

ShowBiz

24/08/2017 23:59

Këngëtari kohët e fundit është shumë aktiv në rrjete sociale, duke postuar imazhe nga vende të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Por, me postimin e fundit ai ka habitur të gjithë, duke u shfaqur i zhveshur teksa po bënte dush.

Me këtë fotografi provokuese, Albani ka zgjedhur të provokojë vajzat në këto orë të vona.

Ai mori pëlqime dhe komente të shumca nga gjinia femërore, të cilat i la pa fjalë me këtë imazh. /Lajmi.net/