Albana Osmani prezanton kukullën që do shesë për bamirësi (Foto)

Kjo është mini-Albana në versionin 3D.

ShowBiz

11/09/2015 11:08

Albana Osmani është përfshirë në një projekt që do të mbledhë të holla për bamirësi.

Ajo ka shpjeguar se kukullat që i përngjajnë asaj, të printuara në 3D në Japoni do të shiten për fansat ndërsa të gjithë paratë që do të mblidhen do shkojnë për të ndihmuar njerëzit në nevojë, transmeton lajmi.net.

Në këtë projekt marrin pjesë nga pesë fytyra publike të shumë shteteve të ndryshme, të gjithë të bashkuar për të njëjton qëllim.

Bukuroshja shqiptare është prezantuar me mini-Albanën dhe fotografinë ka shpërndarë në Instagram./Lajmi.net