Albana Osmani ka diçka për të thënë pas promovimit të librit “Çika në betejë me Inteligjencën Artificiale”

Albana Osmani ka falënderuar të gjithë ata që bënë të mundur publikimin e librit.

ShowBiz

24/10/2020 21:42

Pas promovimit të librit të ri “Çika në betejë me Inteligjencën Artificiale”, Albana Osmani ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zgjedhur që të shprehë lumturinë dhe falënderimet e saja përmes llogarisë së saj në Instagram ku thotë se libri tashmë është duke u porositur nga librari të ndryshme shqiptare anë e mbanë.

Në fund ajo zgjodhi të përmend edhe disa nga emrat që bënë të mundur ardhjen në jetë të këtij libri kaq të çmuar për Albanën.

Ndërsa tregoi se libri do të jetë i ekspozuar edhe për një javë për të gjithë ata që duan të shkojnë të shohin edhe 22 ilustrimet e tij./Lajmi.net/