Alban Skënderaj uron vajzën për ditëlindje: Dashuria e vogël dhe e madhe e babit

9:20 | 28 Nentor 2021

Alban Skenderaj është njëri nga këngëtarët shqiptarë që numëron hitet e tij.

Albani është i martuar me këngëtaren Miriam Cani dhe së bashku kanë një vajzë, shkruan lajmi.net.

Pikërisht për festën e flamurit, 28 nëntor, edhe vajza e këngëtarit ka ditëlindjen. Ai e ka uruar përmes një postimi në instagram, ku ka ndjerë keqardhje që nuk do të mund të jetë për herë të parë duke festuar me të.

‘Dashuria e vogël dhe e madhe e babit’, ka shkruar ai në postim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj)

Alban Skënderaj gjithashtu ka uruar edhe shqiptarët për festën e flamurit./Lajmi.net/