Alban Skenderaj e ka vëllanë shumë seksi (Foto)

Këngëtari i njohur Alban Skenderaj nëpërmjet një fotografie të postuar na prezantoi vëllanë e tij.

ShowBiz

07/06/2016 11:21

Dyshja gjenden përkah njëri tjetrit dhe haptas shihet se sa shumë ata ngjajnë me njëri-tjetrin, transmeton lajmi.net.

Albani fotografinë e ka ndarë me ndjekësit e tij, ndërsa ka vendosur që t’ia bashkangjes një urim për ditëlindjen e 30 të Taulantit.

“Gezuar 30 Vjetorin my Little Big Bro, ti e di sa shume te dua. Ke ditur te jesh aty per mua sic do jem gjithmone dhe une per ty”, ka shkruar Skenderaj./Lajmi.net.