Alban Skenderaj dhe Elgit Doda publikojnë bashkëpunimin “Parajsa ime”

Është lansuar kënga "Parajsa ime".

ShowBiz

10/06/2020 16:32

Dy emrat e suksesshëm të estradës, Alban Skenderaj dhe Elgit Doda i kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Parajsa ime”, titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip të punuar nga ProVideo.

Për tesktin e këngës është kujdesur Albani. Vlen të theksohet se klipi është shumë veror.

Si Albani ashtu edhe Elgiti janë emra shumë të dashur për publikun, andaj fansat mezi prisnin publikimin e kësaj kënge që tani mund ta gjejnë në kanalin zyrtar të Albanit në Youtube./Lajmi.net/

YouTube player