Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Alban Ramosaj publikon bashkëpunimin me Kleo Nikin

21:38 | 14 Shkurt 2020

Alban Ramosaj ka lansuar këngën e re.

Alban Ramosaj minuta më parë ka publikuar këngën e re në bashkëpunim me Kleo Nikin, shkruan lajmi.net.

Kënga e titulluar ‘Unity’ është kompletuar edhe nga ana vizuale, dhe përmban në vete skena mjaft erotike.

Dyshja kanë interpretuar në gjuhën angleze në këtë projekt. /Lajmi.net/