Alban Mehmeti vihet në siklet kur pyetet për gjoksin e Encës dhe Fjollës

11:33 | 17 Korrik 2019

Alban Mehmeti është vënë në siklet.

Këngëtari i njohur shqiptar, Alban Mehmeti, ishte së fundmi pjesë e emisionit ‘Mirage’, konkretisht rubrikës ‘Kë zgjedh’, shkruan lajmi.net.

Atij iu vunë përballë emra të njohur të ekranit, ndër ta edhe kolegë e kolege këngëtarë.

Mirëpo njëra nga pyetjet ishte më provokative se të tjerat pasi Albani u ‘detyrua’ të zgjedh se cila e ka gjoksin më seksi, Enca Haxhia apo Fjolla Morina.

Këngëtari u vu në siklet dhe videon nuk duhet ta humbisni./Lajmi.net/