Alban Mehmeti ka për të thënë diçka për Medën dhe Labin 

23:55 | 16 Korrik 2019

Alban Mehmeti ka folur për Medën dhe Labin.

Këngëtari Alban Mehmeti ishte mysafiri i radhës në rubrikën ‘Kë zgjedh’ të emisionit ‘Mirage’, shkruan lajmi.net.

Ai ishte i ‘detyruar’ të zgjedh mes emrave të njohur të estradës, ndër ta kolegë të tij, e kur erdhi radha te Labinot Tahiri dhe Meda, Albani dha përgjigjen të cilën mund ta dëgjoni në videon e plotë.

Kujtojmë se Albani është një prej këngëtarëve të dashur për publikun i cili ndër vite ka sjell këngë hite të cilat dëgjohen edhe sot./Lajmi.net/