Alba e çmendur pas Diedonit (Foto)

E filluan lidhjen mbrenda shtëpisë dhe po e vazhdojnë edhe jashtë.Dy banorët e Big Brother Albania,Alba dhe Diedon që nga përfundimi i natës finale nuk po ndahen nga njëri tjetri.

ShowBiz

20/06/2015 21:30

Alba ishte për disa ditë në familjen e Diedonit të cilin si duket po e dashuron çdo ditë e më shumë.

Finalistja e Big Brother Albania vazhdimisht publikon foto dhe statuse për të dashurin e saj,madje duke i kushtuar edhe poezi dashurie,transmeton lajmi.net

Si duket çifti po e shijojnë mjaft shumë lidhjen e tyre të dashurisë dhe dëshira e Albës për tu bërë nuse Kosove mbase do të realizohet.(lajmi.net)

11277522_10205273830738326_1132350462_n 11349978_10205273830258314_2125409332_n