Alba surprizohet nga motra e saj që vjen nga Kanadaja

Alba Vukaj është një nga banoret e Big Brother Vip Kosova e cila u komentua shumë brenda shtëpisë. Ajo ka treguar se e don shumë Shqipërinë ndonëse është rritur në Kanada. Mërgimi nuk e ka penguar atë të mësoj gjuhën shqipe dhe të jetoj në një familje tradicionale shqiptare. Sot Alba është surprizuar nga motra…

ShowBiz

08/12/2023 23:38

Alba Vukaj është një nga banoret e Big Brother Vip Kosova e cila u komentua shumë brenda shtëpisë.

Ajo ka treguar se e don shumë Shqipërinë ndonëse është rritur në Kanada.

Mërgimi nuk e ka penguar atë të mësoj gjuhën shqipe dhe të jetoj në një familje tradicionale shqiptare.

Sot Alba është surprizuar nga motra e saj e cila ka ardhur nga Kanadaja vetëm për Albën.

Motra e Albës ka reaguar edhe më parë në rrjete sociale për Lumbardhin dhe Azemin, dy djemtë potencial për një lidhje me Albën. /Lajmi.net/