Alba i pamëshirshëm, shikoni si e ka ofenduar Kovacicin në El Clasico

Zbulohen prapaskenat e tensioneve në El Clasico.

Sport

06/12/2016 19:01

Gazeta spanjolle, Marca, e afërt me Real Madridin, ka zbuluar ofendimin që ia kishte bërë mbrojtësi i Barcelonës, Jordi Alba, mesfushorit të “mbretërve”, Mateo Kovaçiç, gjatë ndeshjes të së shtunës.

Programi “O” ka kapur fjalët me të cilat i është drejtuar spanjolli kroatit.

“Ti je budalla. Mësohu të flasësh spanjisht, kokëtrash. Mësohu të flasësh së pari, trap”, shkruan “Marca”.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.