Alba dhe Diedoni të pandashëm (Foto)

E filluan lidhjen brenda shtëpisë dhe tani po e vazhdojnë edhe jashtë saj,dy banorët simpatikë të Big Brother Albania janë bërë të pandashëm.

ShowBiz

16/06/2015 09:00

Megjithëse është herët të thuhet duket se Alba dhe Diedoni dashurohen vërtetë.Që nga momenti që doli nga shtëpia,finalen e së cilës e arriti por pa fitore,Alba nuk është ndarë për asnjë moment nga Diedoni.

Për momentin çifti ndodhet në Prishtinë dhe po kënaqen shumë në shoqërinë e njëri tjetrit,kjo vërehet edhe në fotot dhe videot që publikojnë vazhdimisht në rrjetet sociale.

Mbetet të presim nëse Alba dhe Diedoni do të radhiten në mesin e shumicës së çifteve që pasi dolën nga shtëpia e Big Brother përfunduan lidhjen,apo Alba vërtetë do të bëhet nuse Kosove.(Lajmi.net)


11269466_10205237150581345_1045980948_n
11287326_10205237155061457_1269407364_n 11355477_10205237147621271_635741076_n
11414781_10205237152101383_1683374992_n 11425285_10205237148981305_1155122636_n