Akuza e kundër akuza, vazhdon përplasja në mes menaxherit të VIP-ave dhe Nora Istrefit

Para disa ditësh, Alesio Alia menaxheri i shumë vipave bëri mori pjesë në një intervistë ku foli lidhur me të hyrat e këngëtareve.

ShowBiz

09/06/2022 16:57

E një deklaratë që bëri menaxheri për Nora Istrefi duke thënë se këngëtarja i solli humbje në një koncert në Australi solli një përplasje në mes tyre, shkruan lajmi.net

Reagimi i këngëtares ishte i menjëhershëm ku shkroi se menaxheri po tentonte që të njolloste karrierën e saj.

Së fundmi në një InstaStory reagoi përsëri Alesios lidhur me deklaraten e Norës.

Ai ndër tjerash u shpreh që ai tha një përgjigje ndaj pyetjes së bërë në intervistë dhe se deklarata e tij as nuk e ngre dhe as nuk e ul suksesin e saj 15 vjeçar. /Lajmi.net/