Aktorja simpatike e ‘Karaday’ e dashura e ‘Xhengizit’ – Lajmi.net
Aktorja simpatike e ‘Karaday’ e dashura e ‘Xhengizit’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:44, 14 March 2018
Për publikun shqiptar njihet si 'Xhengiz' nga seriali turk 'Nënë'.

Berkay Ates ndonëse me rol negativ brenda kësaj telenovele që ka bërë bujë të madhe, ka arritur që të krijoj një famë të madhe dhe të flitet shumë për të,  shkruan lajmi.net

Në fakt ‘Xhengiz’ në jetën jashtë serialit dallon shumë nga ai brenda tij pasi konsiderohet të jetë një person shumë pozitiv.

Ai madje prej më shumë se dy vitesh është në një lidhje dashurie të cilën u mundua ta fshehë por i zbuluan mediat turke.

Berkay është i dashuri i aktores simpatike Funda Eryigit e cila ka luajtur disa role në seriale ku më i spikaturi është ai i “Belgin” në serialin Karadayi./Lajmi.net/

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO