Aktorja shqiptare publikon foto nga një ndejë me Sylvester Stallone

Heidi Lushtaku ka ndarë një imazh me aktorin Hollywood-ian.

ShowBiz

09/06/2020 10:44

Heidi Lushtaku ka qenë së fundmi e angazhuar me një projekt komedian, dhe si duket aktorja është duke menduar për diçka të re, shkruan lajmi.net.

Ajo ka ndarë një fotografi së fundmi në profilin e saj në Instagram, ku shihet në një jaht me aktorin Sylvester Stallone dhe disa miq të tjerë, dhe si përshkrim të fotos ajo kishte shkruar “Vera po vjen”.

Sa i përket jetës private para pak javëve Heidi, kishte njoftuar se është ndarë nga boksieri shqiptar Haxhi Krasniqi. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBNSEEVFeV2/