Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Aktorja amerikane nxjerr në shitje qiriun interesant: Mban aromë si vagina ime

14:31 | 14 Janar 2020

Gwyneth Paltrow tani po shet një qiri që thotë se ka aromën e vaginës së saj.

Pyetja është se si e përkufizon një aromë të tillë?

Një ditë tjetër, një tjetër produkt i pakuptimtë “Goop”, një qiri me aromë jokonvensionale, shkruan National Post, transmeton lajmi.net.

Në fakt, sipas Gwyneth Paltrow, “Goop” thotë se “mban aromë si vagina ime”.

Çmimi mban çmimin 75 dollarë, ndvrsa u bë nga marka e aromës Heretic, e përshkruan si  “një aromë qesharake, të mrekullueshme, seksi dhe bukuroshe të papritur, kjo qiri është bërë prej barbarozës, bergamotit të agrumeve dhe kedrit të pastër me farat e trëndafilave dhe farave të tjera.

Sipas “People”, aroma “nisi si shaka” midis Paltrow dhe parfumerit Douglas Little ndërsa ata po bënin ide për produkte të reja.

Kur filluan të testojnë aroma të ndryshme, Paltrow tha në një moment, “Uhhh … kjo aromë është si vaginë.” /Lajmi.net/