Aktorja 54-vjeçare merr vëmendjen me fotot nga plazhi 

Elizabeth Hurley ka 'mahnitur' me pamjen.

ShowBiz

09/06/2020 19:38

Elizabeth Hurley është 54 vjeçe mirëpo po u bën konkurrencë shumë vajzave të reja, shkruan lajmi.net.

Ajo gjatë ditës së sotme e ka dëshmuar se nuk e ka ndërmend të ndalet, andaj i ka treguar edhe njëherë format e përkryera trupore në bikini.

Aktorja e “Austin Powers” ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Në këtë rrjet social është aktive dhe u qëndron pranë fansave të shumtë./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBN0uknlZd-/