Aktori kosovar vazhdon ta thumboj Albin Kurtin: Dulla kryen punë nuk bën rima, për rima është Mc Kresha

Jeton Zogjani ka përshëndetur vendimin e Avdullah Hotit për heqjen e reciprocitetit.

ShowBiz

06/06/2020 18:18

Jeton Zogjani është një kritikues i madh i ish kryeministrit Albin Kurti, dhe pas heqjes së reciprocitetit nga Qeveria e re, aktori ka thumbuar Kurtin me një postim në Facebook, shkruan lajmi.net.

Ai ka ironizuar me kandidatin më të votuar në zgjedhjet e kaluara duke thënë se kryeministri në detyrë kryen ounë e nuk mendon për rima.

“Dulla kryne pune, nuk bon rima. Per rima eshte Mc Kresha!”, shkroi Jetoni. /Lajmi.net/